ما به دنبال چه هستیم؟!از ابتدای زندگی در حال تلاش کردن هستیم ،چه زمانی که جنینی در شکم مادر بودیم و چه اکنون که در پی روزی می کوشیم.حقیقتا به دنبال چه هستیم و برای چه تلاش میکنیم؟در آخر که همه ما ذره ای خاک خواهیم شد.

اگر ندانیم به دنبال چه هستیم،اگ سرگردان باشیم؛هر لحظه بنده خدایی مجهولیم!لحظه ای بنده پول،لحظه ای بنده زن،لحظه ای بنده شکم . به راستی آیا ما خدایی داریم؟ ای جان راه را گم کرده ایم.در بی راهه ها و بیغوله ها سرگردانیم.آیا وقت آن نرسیده از خواب بیدار شویم؟آیا وقت آن نرسیده در این بحبوحه سرعت زمان لحظه ای درنگ کنیم و از خود بپرسیم،من چه هستم؟از کجا آمده ام در کجا هستم و به کجا خواهم رفت. حقیقت چیست؟

این مفاهیم و زنجیرهایی که به پای من بسته شده از دنیا چیست؟آیا من اینها هستم؟چرا بسان پرنده ای رها توان پرواز ندارم؟چرا هر لحظه احساس سنگینی دنیا را بر گردنم بیش تر حس می کنم؟وقت آن نیست که خود عاری از همه چیز را ببینم؟ من هستم بدون آن که چیزی باشم.

ابتدا مشخص کن چه می خواهی

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

ای ,لحظه ,بنده ,خدایی ,نرسیده ,ها ,ای بنده ,دنبال چه ,به دنبال ,لحظه ای ,وقت آن

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Top designers بسم الله الرحمن الرحیم پرواز در عرش سادات چت,سادات گپ,چت روم سادات,چت سادات,گپ سادات تبریز سکوریت تیم نرم افزاری پایگاه سایبری استان خوزستان 1000site سنگ صبور هنر دوخت کفش دستدوز(سعید محبی) مشهود مدیا * صدای معرفت دینی و انقلاب اسلامی